This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Pro koho je TRAINEE program

HomePro koho je TRAINEE program

Jste absolvent střední školy, absolvent gymnázia nebo absolvent vysoké školy s technickým, ekonomickým nebo logistickým zaměřením? ANO? Máme zde nabídku práce a TRAINEE program pro absolventy ve WITTE Automotive.

Jste čerstvý absolvent bez praxe nebo již nějaké pracovní zkušenosti za sebou máte? ANO? Pak hledáme právě Vás pro náš TRAINEE program.

Domluvíte se anglicky nebo německy? ANO? Pak si můžete svoje jazykové znalosti ve WITTE Automotive ještě zdokonalit.
Zajímáte se aktivně o svůj odborný rozvoj a vzdělávání již jako student 4.ročníku nebo student magisterského studia? ANO? Pak si podejte přihlášku do našeho placeného  TRAINEE programu pro absolventy a staňte se WITTE trainee.

„ …… Nehledáme jen premianty nebo jazykové mágy. Hledáme lidi s potenciálem a zájmem svůj potenciál dále rozvíjet ve WITTE Automotive. Hledáme ty studenty středních a vysokých škol, kteří chtějí zajímavou, zodpovědnou práci. Chtějí aktivně pracovat na svém osobním i odborném rozvoji. Chtějí získávat, ale i předávat své zkušenosti a know-how …… „

To vše v rámci TRAINEE programu pro absolventy bez praxe!

Zaujal Vás TRAINEE program? Jste absolventem střední nebo vysoké školy? Přečtěte si více a kontaktujte nás ZDE