This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Vlasta Švédová

HomeNaši trainee 2017Vlasta Švédová

Odkud pocházíš?:

Z Prahy.

Jaké máš vzdělání?
:

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, Fakultu informatiky a statistiky, obor Ekonomická demografie, vedlejší specializace Logistika, mezinárodní přeprava a zasilatelství, Ing.

Proč ses rozhodla připojit se do TRAINEE programu a tím pádem se přestěhovat do Karlových Varů?
:

Vzhledem k určité profesní nevyhraněnosti jsem TRAINEE programy považovala za dobrý začátek a při hledání zaměstnání se na ně zaměřila. WITTE TRAINEE program nabízel výhodu oproti jiným firmám v podobě příspěvku na bydlení, což mi mimo jiné pomohlo v rozhodování.

Jak se ti WITTE TRAINEE program líbí? Doporučila bys ho budoucím absolventům?
:

TRAINEE program je dobrou příležitostí pro čerstvé absolventy, kteří chtějí získat zkušenosti. Věřím, že je to dobrý start pro další uplatnění a specializaci a dobrý přechod mezi školním a pracovním prostředím. Možnost poznat společnost napříč, porovnat oddělení a poznat jejich pracovní náplň a na tomto základě si vybrat cílovou pozici je ideální pro začátek pracovní kariéry.

Jakými odděleními během rotace WITTE TRAINEE programu projdeš?:

Všechna má vybraná oddělení jsou navázána na kvalitu - oddělení Q-Improvement, oddělení dodavatelské kvality, sériová kvalita a industrializace.

Co tě na WITTE baví nejvíce?
:

V rámci WITTE TRAINEE programu je velkým kladem poznávání lidí napříč společností a vytváření si kontaktů. Další plus je náhled na fungování různých oddělení a možnost srovnání.

Jaké WITTE zkušenosti si ceníš?:

Poznání reálných výrobních procesů, seznámení se s lidmi z různých útvarů a schopnost si pod jednotlivými funkcemi a procesy představit konkrétní činnost. Přidaná hodnota v praxi. Věřím, že v budoucnu přinese WITTE Automotive mnoho dalších zkušeností, které mi pomohou v cestě stát se odborníkem.

Co děláš ve volném čase? :

Ráda cestuji a chodím na pěší výlety. Pokud počasí nedovoluje, nevadí mi tzv. nic nedělat.:)


Kategorie:

Datum: