This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Tomáš Duchoň

HomeNaši trainee 2017Tomáš Duchoň

Odkud pocházíš?:

Od mého narození bydlím v Nejdku a jsem zde velice spokojený.

Jaké máš vzdělání?:

Vystudoval jsem Střední školu logistickou v Dalovicích, obor Provoz a ekonomika dopravy – logistika.

Proč ses rozhodl připojit se do TRAINEE programu?
:

Popravdě to bylo velice těžké rozhodování, jelikož o mě jevila zájem ještě další nejmenovaná logistická firma z Prahy, která také jako WITTE Nejdek zahajovala TRAINEE program. Nakonec jsem se rozhodl pro WITTE, protože jsem zde dělal brigádně a firmu tedy již znám. Za několik let spolupráce si nemohu stěžovat skoro na nic. Ale hlavním důvodem proč jít do WITTE TRAINEE programu byl fakt, že i když jsem studoval logistiku, tak si vnitřně nejsem jistý, zda bych chtěl v logistice pracovat. Chtěl bych v sobě najít další potenciály.

Jak se ti TRAINEE program líbí? Doporučil bys ho budoucím absolventům?:

V TRAINEE programu jsem velice spokojený, protože jsem od toho dostal přesně to, co jsem si přál. Lidé se mnou spolupracují, jsou ochotní mi vyjít vstříc a hlavně mají chuť mě naučit nové věci.
 WITTE TRAINEE program bych určitě doporučil všem absolventům! Tento program pro absolventy bez praxe vám pomůže si zvyknout na přechod ze školy do práce, máte možnost najít sám sebe, ujasnit si priority a to kam vás to táhne ve vašem budoucím pracovním životě.

Jakými odděleními během rotace WITTE TRAINEE programu projdeš?:

Začal jsem v oddělení LEAN, dále mě čeká Logistika, Industrializace a oddělení Controllingu.

Co tě na WITTE baví nejvíce?:

Na WITTE mě nejvíce baví jeho různorodost.

Jaké WITTE zkušenosti si ceníš?:

Nejvíce si cením práce v automotive, což je obor, kde WITTE Automotive působí.

Co děláš ve volném čase? :

Jsem milovníkem videoher, když mám čas, relaxuji a hraji. Dále miluji procházky po přírodě a rád sleduji vědecké pořady v TV.

Kategorie:

Datum: