This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Jan Babovák

Odkud pocházíš?:

Pocházím ze Žatce z Ústeckého kraje.

Jaké máš vzdělání?:

Po absolvování všeobecného gymnázia v Žatci jsem vystudoval elektrotechnickou fakultu na ZČU v Plzni. Diplomovou práci týkající se analýzy rizik v automobilovém průmyslu jsem vypracoval již ve spolupráci s WITTE Autmotive. Získal jsem titul Ing.

Proč ses rozhodl připojit se do TRAINEE programu?:

Jako první jsem se hlásil na pozici FMEA moderátora. Nicméně mi jako absolventovi byla nabídnuta i možnost TRAINEE programu jako vhodného startu ve WITTE. Tak jsem do toho šel.

Jak se ti TRAINEE program líbí? Doporučil bys ho budoucím absolventům?:

Myšlenka WITTE TRAINEE programu je skvělá, určitě bych ho doporučil. Je to dobrá příležitost navnímat rozdílnosti jednotlivých oddělení. Vyzkoušet si vícero pracovních pozic a ještě si vybrat specifickou pozici. Takovou příležitost v rámci WITTE Automotive již posléze mít pravděpodobně nebudou.

Jakými odděleními během rotace WITTE TRAINEE programu projdeš?:

Zkušebna, Industrializace, Vývojová kvalita, Sériová kvalita

Co tě na WITTE baví nejvíce?:

Líbí se mi pružná pracovní doba, možnost home office pro některé zaměstnance, zvládnutý systém pro příchody a odchody, jídelna ve firmě, firemní masérka aj. Pro většinu zaměstnanců WITTE Automotive už to jsou asi samozřejmosti, ale existují firmy, které nic takového nenabízejí.

Jaké WITTE zkušenosti si ceníš?:

Cením si různorodých zkušeností načerpaných během rotací v TRAINEE programu. Je to zkušenost, kterou jako zaměstnanec na určité pozici nezískáte.

Co děláš ve volném čase? :

V poslední době ho moc není. Snažím se číst knihy, chodím běhat, občas si něco uvařím…

Kategorie:

Datum: