This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Eva Úradníčková

HomeNaši trainee 2017Eva Úradníčková

Odkud pocházíš?:

Z Ostrova u Karlových Varů.

Jaké máš vzdělání?:

Po čtyřletém gymnáziu jsem vystudovala tříletý obor Sociálně-právní činnost v Karlových Varech. Poté jsem pokračovala do Prahy na Českou zemědělskou univerzitu, obor Hospodářská a kulturní studia, Ing.

Proč jsi se rozhodla připojit do WITTE TRAINEE programu?:

Po skončení studia jsem nastoupila do WITTE na pozici Zástupce pro prodej klíčovým zákazníkům, a protože jsem po nějaké době hledala změnu místa u nás ve firmě, byl mi nabídnut právě TRAINEE program. Po zvážení všech pro a proti jsem se rozhodla zkusit štěstí v assessment centru a byla jsem vybrána.

Jak se ti WITTE TRAINEE program líbí? Doporučila bys ho budoucím absolventům?:

V TRAINEE programu pro mě zatím převažují spíše pozitiva. Hlavní klad vidím zejména v poznávání nových lidí, procesů a pracovních činností.
 Ano, doporučila. Určitě je to dobrá zkušenost po ukončení studia na střední nebo vysoké škole. Bezesporu se jedná o konkurenční výhodu, protože ne každý má tu možnost automaticky si zkusit více činností v různých odděleních.

Jakými odděleními během rotace WITTE TRAINEE programu projdeš?:

oddělením Nákupu, poté Finanční účtárnou, Personálním týmem a nakonec business týmem Letování

Co tě na WITTE baví nejvíce?:

Ve WITTE mne baví navazování nových pracovních kontaktů, učení se novým pracovním činnostem či pružná pracovní doba.

Jaké WITTE zkušenosti si ceníš?:

Cením si všech kolegů, kteří se mi během TRAINEE programu s chutí věnovali a snažili se mi předat jejich znalosti a dovednosti z WITTE Automotive.

Co děláš ve volném čase? :

Především se věnuji rodině a kamarádům. Ráda jezdím v letních měsících na koni, navštěvuji čajovnu či fitness. Dále ráda cestuji a poznávám nová místa na zemi.

Kategorie:

Datum: