This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

David Kříž

Odkud pocházíš? :

Jsem z Ostrova nad Ohří.

Jaké máš vzdělání?
:

Studoval jsem na České zemědělské univerzitě, fakulta provozně ekonomická, obor podnikání a administrativa, Bc.

Proč ses rozhodl připojit se do TRAINEE programu?
:

Do WITTE TRAINEE programu jsem se přihlásil, jelikož jsem nikdy nepracoval v automobilovém průmyslu a chtěl jsem si rozšířit vědomosti.

Jak se ti WITTE TRAINEE program líbí? Doporučil bys ho budoucím absolventům?:

Zapsáním se do WITTE TRAINEE programu jsem udělal dobré rozhodnutí. Tento program mi dává možnost naplánování rotací, ve kterých plně využijí svůj potenciál. Dále mohu navštěvovat různá školení, která mi pomáhají v rozvoji a zlepšují mé dovednosti. Díky rotacím se lépe orientuji ve firmě a měl jsem možnost poznat spousty zajímavých kolegů.
 Pro čerstvé absolventy bych určitě WITTE TRAINEE program doporučil. Pomůže jim rozšířit si obzory, naučit se pracovním návykům a disciplíně.

Jakými odděleními během rotace WITTE TRAINEE programu projdeš?:

Začal jsem ve Zkušebně, poté jsem šel na oddělení sériové kvality, dále na oddělení LEAN a nakonec mě čeká změnová služba (WÄD).

Co tě na WITTE baví nejvíce?:

Na WITTE mě nejvíc baví jak je různorodé. Každý den se naučím něco nového.

Jaké WITTE zkušenosti si ceníš?:

Nejvíc si cením toho, že si mohu vyzkoušet náplň práce na předem vybraných odděleních. Poté si mohu vybrat to, které mi ve WITTE Automotive bude nejbližší.

Co děláš ve volném čase? :

Svůj volný čas nejraději trávím aktivně. Čerpám energii ze sportu. Hraji americký fotbal, rád chodím cvičit a protáhnout si nohy na atletickém oválu. Jinak mezi mé záliby patří vaření a cestování.

Kategorie:

Datum: