This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Anna Kodedová

Odkud pocházíš?:

Pocházím ze Sokolova, nyní bydlím v Karlových Varech

Jaké máš vzdělání?:

Vystudovala jsem Střední uměleckoprůmyslovou školu v Karlových Varech, nyní studuji dálkově na Západočeské univerzitě v Plzni, obor Humanistika

Proč ses rozhodla připojit se do WITTE TRAINEE programu?
:

Po střední škole jsem hledala práci, která mi zejména umožní dále dálkově studovat a u které nebude problém práci se studiem skloubit. Zalíbilo se mi, že WITTE nabízí flexibilní pracovní dobu a možnost růstu. Jelikož jsem nebyla rozhodnutá pro určitou pozici, na kterou bych chtěla jít, nabídli mi zde TRAINEE program.

Jak se ti TRAINEE program líbí? Doporučila bys ho budoucím absolventům?
:

TRAINEE program je v této firmě novou záležitostí, a tak není vždy jednoduché být tou první skupinou trainees. Avšak právě my můžeme tento program jedině zlepšit pro ročníky, které přijdou pro nás. Je to takový rok nanečisto, starají se o nás, což je výhodou oproti tomu, kdybych šla rovnou na danou pozici.
 Ano, především těm, kteří ještě nemají úplně jasno v tom, co chtějí dělat. Je to dobrá zkušenost. Podíváte se pořádně do výroby, poznáte různá oddělení napříč WITTE Automotive a tato provázanost se na Vaší cílové pozici bude určitě hodit. Především zjistíte, co by Vás opravdu bavilo.

Jakými odděleními během rotace WITTE TRAINEE programu projdeš?:

Nejprve personálním oddělením, poté prodejem/vývojem, dále správou obchodních dat a nakonec oddělením nákupu.

Co tě na WITTE baví nejvíce?:

Na společnosti WITTE Automotive mě nejvíce baví to, jak je rozmanité. Všechno je tu možné, pokud chcete. Můžete se zde vzdělávat a kariérně růst, zároveň nabízí spoustu benefitů.

Jaké WITTE zkušenosti si ceníš?:

Díky tomu, že je WITTE Automotive mezinárodní firma, využívám cizí jazyk a tím pádem se v něm dále rozvíjím.

Co děláš ve volném čase? :

Samozřejmě nejraději volný čas trávím s nejbližšími a přáteli, ráda se podívám za kulturou a uměním a nesmí chybět dobré jídlo.

Kategorie:

Datum: