This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

O WITTE

HomeO WITTE

Společnost WITTE Nejdek, spol. s r.o. je jednoznačně se svými 2200 zaměstnanci největším závodem mezinárodní skupiny. Její závody naleznete v Německu, Bulharsku nebo Švédsku.

V České republice více než 25 let vyvíjíme, testujeme a montujeme tradiční výrobky (klíče, zámky, lišty, kliky) i novinky (WITOL®, LED softtouch, flush handle, Door edge protector nebo WITTE Mobile Access). Úspěšně každým rokem rosteme, což dokazuje vlastní vývojové centrum v Plzni (https://witte-automotive.jobs.cz ), kancelář se zaměřením na elektroniku v Praze nebo nový závod v Ostrově. Tento moderní závod na výrobu vnějších lakovaných klik byl otevřen v roce 2016 a nyní již zaměstnává na 650 lidí. Jsme největším a nejstabilnějším zaměstnavatelem v Karlovarském kraji (http://www.zivykraj.cz). Svým zaměstnancům poskytujeme to nejlepší zázemí. Více o WITTE Benefitech ZDE

Svým špičkovým servisem a širokým spektrem činností v sériové montáži, industrializaci a vstřikovně plastů, průmyslovém inženýrství, nástrojárně, TOV (Technická obsluha výroby), stejně jako vlastním vývojem a moderním logistickým centrem si u svých zákazníků – předních světových automobilek zajišťujeme dlouholetou spokojenost. Nabídka pro absolventy je ve WITTE Nejdek bohatá. Každý student a jeho kariéra má ve WITTE Nejdek dveře otevřeny.

Společnost WITTE Automotive je hrdá na to, že je schopna jít do detailu jako malé podniky, být flexibilní jako středně velké firmy a nabídnout zákazníkovi rozsáhlý servis který je vlastní leaderům trhu.

Vyberte si TRAINEE program. Staňte se součástí WITTE týmu a pojďte společně růst!

Zaujal Vás TRAINEE program? Jste absolventem střední nebo vysoké školy? Přečtěte si více a kontaktujte nás ZDE